Vystřel si raketu do vesmíru

Vystřelovací raketa (nebo astronaut, kometa, …) mi leží v hlavě už strašně dlouho a mám radost, že jsem si k tomu konečně sedla a můžu se s vámi podělit o tuto bezva hru! Výroba je snadná, ale zároveň určená spíše pro starší děti, než je naše Klárka… chcete vědět víc?

ZDARMA ke stažení: Domaluj si svůj plakát

 Co dělat, když jsou děti nemocné? Jak je zabavit, když je špatné počasí?Když se nechce malovat, můžete vybarvovat!  chcete vědět víc?

Domácí měsíční písek

Skvělá volba pro upršené sychravé odpoledne. Potřebujeme jen: velký plech nebo jinou nádobu, hrubou mouku, kukuřičný škrob a olej. Můžeme požít i stolní, my použily nevyužitý dětský olejíček. Na jeden plech jsme potřebovaly: Tři velké hrnky hrubé… chcete vědět víc?

Lampička MĚSÍC

Jak jsme si domů přinesly měsíc Minulý týden byl úplněk a nám se večer cestou od babičky podařilo vidět nádherný obrovský východ měsíce. Nad lesem vykukovala obrovská svítící koule. Amálka mi nevěřila, že je to ten stejný měsíček, který většinou… chcete vědět víc?

Zářící galaktické vánoční ozbody

Galaktické baňky Vánoce se kvapem blíží, všichni už máte určitě doma nazdobeno. Ale proč nezkusit vyrobit ještě baňky? A proč ne rovnou galaktické? Výroba je velmi jednoduchá, potřebujeme jen: polystyrénové koule, špejle, lepidlo, barvy, štětce a… chcete vědět víc?

ZDARMA ke stažení: Milníkové kartičky pro miminka

Luxusní sada 24 milníkových ilustrací, které můžete použít jako rekvizity pro focení vašeho miminka Pro focení vašich dětí můžete využít jako rekvizitu obrázky, které jsme s Luckou Koktavou daly dohromady. Lucka Sobelová ilustrovala a Lucka Koktavá… chcete vědět víc?

« Předchozí 1 2 Následující »