Netradiční darování dárků

Netradiční darování dárků

V naší rodině slaví hodně z nás narozeniny mezi dubnem až červnem. Tak se většinou kolem června sejdem celá rodina a slavíme to dohromady. Tento rok jsem chtěla sestřenkám udělat malou bojovku spojenou s hledáním dárků.

Bylo super počasí. Tak jsem se ráno z minuty na minutu rozhodla, že uděláme hedání dárků trochu jinak. Vzala jsem největší papír co jsem našla a nakreslila mapku domu a okolní zahrady.

Jak jsem měla domalováno, tak jsem šla najít několik druhů balících papírů s tím, že každý kdo má dostat nějaký dárek bude mít všechny dárky v jednom balícím papíru. Až jsem zabalila dárky tak jsem ještě vystřihla malé bubliny z balícího papíru a každému jsem je nalepila na některé místa v mapě.

Moje teta měla například zlatou s bílýma puntíkama. Takže jsem všchny dárky zabalila do zlatého papíru a vystřihla zlaté bubliny  a nalepila je na mapu. 

Když přišlo na blahopřání, tak jsem předala obálku s velkou bublinou (barevně podle balícího papíru). V obálce byla indicie na to kde se nachází mapa. Všichni měli mapu na stejném místě. Ze zadu králíkárny. Ale každý měl jinou nápovědu, když je dali dohromady, tak hned pochopili kam utíkat.