Adventní dárek: vánoční ozdoby k dotvoření

Adventní dárek: vánoční ozdoby k dotvoření

První adventní neděle znamená pomalý příchod Vánoc, pro někoho vítaný, pro jiného možná ne tak docela. Advent by totiž sice měl být časem radostného očekávání, rozjímání a zklidnění, ovšem někdy je přes všechno to nakupování dárků, chystání, uklízení a pečení cukroví těžké se k nějakému rozjímání vůbec dostat.

Abychom vánoční zklidňování trochu podpořili, připravili jsme si pro vás malé adventní překvapení, které, jak doufáme, potěší nejen milovníky Vánoc, ale i jejich odpůrce. Protože udělat si doma trošku té sváteční atmosféry nemůže přece nikdy uškodit!

Lucka pro vás nakreslila sadu jedenácti krásných obrázků s vánoční tematikou, které si můžete zdarma stáhnout a vytisknout. Co s nimi uděláte dál je už na vás - můžete je nechat tak nebo se na nich vyřádit s pastelkami, vystříhat (kdo má laminovačku, může je i zalaminovat) a pověsit je na stromeček, větvičky ve váze, okno, dveře... prostě a jednoduše kam srdce ráčí.

Maminky se mnou možná budou souhlasit, že vymýšlet aktivity pro děti v těchto pošmourných a chladných dnech, kdy se stmívá už ve čtyři odpoledne, není žádný med. Zapojte do dotváření ozdob i vaše ratolesti a hned máte o zábavu na dlouhý zimní večer vystaráno!

Náš dárek, šablonu s jedenácti černobílými obrázky ke stažení, najdete tady.

Tak už se do toho pusťte a pochlubte se nám vašimi výtvory třeba na Instagramu - stačí přidat hashtag #zneznama.

Přejeme vám krásný advent!